O společnosti

Firma Rostislav Životský - výroba a prodej nábytku působí na trhu již od roku 1994. Zabýváme se výrobou nábytku a jeho prodejem.
Naše firma nabízí veškeré zboží výrobců a dodavatelů nábytku, Orfa, Jamall, Bog Fran, Jitona a.s., Jitona Design Collection, Black Red White - BRW, New Design a dalších.
Nabízíme také stoly a židle od firem Sedia a Stima. Máme širokou nabídku matrací a roštů, od firem  jako například, Purtex, Gumotex, Unar (Spesso), Mabo  Vegas a Dřevočal.

K hlavním produktům patří například výrobky od značkového prodejce firmy Black Red White - BRW, která se řadí k největším světovým producentům nábytku, který působí na trhu od roku 1991.  Do prodeje se průběžně uvádějí nové řady systémového nábytku i kuchyní, které oprávněně konkurují ostatním výrobcům a to nejen kvalitou, ale i cenou. Každý z velmi oblíbených modulových systémů čítá v průměru 100 prvků a dokonale umožňuje variabilní řešení do požadovaných sestav. Kvalitu a atraktivnost nábytku dokazuje i prodej v jiných zemích. Ve většině zemí Evropy a nově i v USA, nakupují zákazníci stejný nábytek, jako desetitisíce našich spokojených klientů v Čechách.
 
Naše firma vlastní také truhlářskou výrobu, tudíž nabízíme i výrobu atypického nábytku na míru ať už se jedná o nábytek, kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, obývací stěny a mnohé další . . . .
 
Sídlo firmy:
Rostislav Životský
Kyjevská 3
Brno  625 00
IČ: 60360801
DIČ: CZ 6003100356
Živnostenský list vydal Živnostenský úřad města Brna dne 21.3.1994, č.j. 01/16003/00/0
 
Vzorková prodejna/sklad: 
Areál Agro (v prostorách stolárny)
Rebešovická 77
Brno-Chrlice